SHITET TOKË, KEPI I RODONIT , Durrës

Per Shitje 150,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2196
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 1500 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 150,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Toka ndodhet në vijën e parë bregdetare, dhe nuk mund të ketë ndërtime të tjera para saj. Toka është e përshtatshme për ndërtim dhe pamja është nga bregdeti. Zona është në zhvillim dhe do të kthehet në përfitim për këdo qe ka dëshirë të investojë.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea