SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, PRANE STADIUMIT AIR ALBANIA Sheshi Italia, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA2198
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 884 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 6

Përshkrim

Ambienti komercial ka një sipërfaqe prej 884m2 me një kapacitet prej 295 personash, e cila është pjesë e një kompleksi të ri që po ndërtohet në një nga zonat më të lakmueshme të Tiranës, siç është zona pranë stadiumit “Air Albania” dhe Liqenit Artificial të Tiranës.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesesh si: banka, klinika private, zyra, kompani qendrore, showroom-e, etj. pasi mund të shërbejë si “Open Space”, por dhe i ndarë sipas biznesit.

Ambienti ndodhet në katin 1-rë me hyrje më vete nga pjesa tjetër e godinës dhe ka ashensorin e tij personal. Hyrja e ambientit është nga ana ballore e stadiumit “Air Albania”.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Alarm
 • Fire Door
 • Generator
 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center