Apartament Luxury me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

 • ID: REA2201
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 90 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura te cilesise premium . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila ofron siguri dhe standarte te larta bashkekohore . Apartamenti eshte shume i rehatshem. Elekroshtepiaket jane te markave me prestigjoze ne treg . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain