SHITET APARTAMENT 2+1, AMBASADA AMERIKANE , Tirana

Per Shitje 170,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2202
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 170,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti gjendet tek Rruga e Elbasanit në katin e 9-të (i parafundit) të një pallati me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 100m2, pjesërisht i mobiluar dhe është i organizuar në:

-1 korridor i cili bën shpërndarjen tek dhoma e ndenjes së bashku me këndin e gatimit i cili ka dritare;

-1 ballkon i cili shikon nga rruga kryesore,

-2 dhoma gjumi,

-1 tualet.

Apartamenti ka ndriçim natyral gjatë ditës dhe është i mirëorganizuar. Vendndodhja që ka, e bën atë shumë të aksesueshëm me rrugët kryesore duke krijuar lehtësi lëvizjeje me qendrën dhe Parkun Artificial të Liqenit të Tiranës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme