SHITET VILË, PEZË-HELMES Peze-Helmes, Tirana

Per Shitje 420,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2203
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 455 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:In project
  • Cmimi: 420,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Vila ndodhet në Pezë-Helmes, dhe organizohet në një sipërfaqe ndërtimi prej 455m2 dhe sipërfaqe toke 2600m2.
Vila ka shumë potencial për investim pasi është projektuar për tu përshtatur si bujtinë dhe përbën një mundësi shumë të mirë për agriturizëm.
Vila ndodhet vetëm 40 min larg nga qendra e Tiranës. Pozicionimi i saj, në një zonë larg zhurmave dhe midis ajrit të pastër, natyrës dhe gjelbërimit, është ajo që e bën këtë vilë kaq të paçmueshme.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • View to Mountain