SUPER OKAZION, SHITET VILË SMALL TWIN, GREEN COAST PALASE, DHERMI

Per Shitje 450,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2206
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 138.6 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 450,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Vilë ne shitje në “Green Coast Resort & Residences” .
Tipologjia e vilës është ndërtim 2 katësh.

Sipërfaqe parcele 211.8m2
Sipërfaqe ndërtimi 147.5m2
Oborr 93.3m2.
Sipërfaqe parkimi 45.3m2.

Organizohet në:
Kati 0: Korridori në hyrje, ambienti i ndenjes së bashku me ambientin e ngrënies-gatimit, tualet.
Kati i parë: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe ballkon.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • View to Lake
 • View to Mountain
 • Garden