JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, KAMËZ , Kamëz

Per Qira 7 €

Karakteristikat

  • ID: REA2208
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 490 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 7 €
  • Cmimi/m2: 7€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient komerciali organizohet në një sipërfaqe "Open Space" 490m2 dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.

Ambienti mund të përshtatet mjaft mirë për tipologji të ndryshme biznesesh, si zyra, klinika, show-room etj, pasi fasada e tij prej xhami e bën më të lehtë për t'u reklamuar tek kalimtarët.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]