Apartament me qera prane kompleksit Nobis! , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2209
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 120 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila ofron siguri dhe te gjitha facilitetet e nevojshme . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura shume cilesore te cilat krijojne nje ambjent shume komod. Ne vleren e qerase se apartamentit eshte i perfshire dhe nje post parkimi. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • City Center
  • Shopping Center