SHITET APARTAMENT 2+1 + POST PARKIMI, BLLOK Blloku, Tirana

Per Shitje 2,630 €

Karakteristikat

 • ID: REA2214
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 135 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,630 €
 • Cmimi/m2: 2600€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zemër të Bllokut, përballë vilës së Enverit dhe është i aksesueshëm nga të gjitha anët.

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 135m2, dhe ndahet në:
- 2 dhoma gjumi,
- 2 tualete
- 1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën;
- 1 ballkon.

Posti i parkimit ka një sipërfaqe prej 12.5 m2.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Historic area
 • School

Prona të ngjashme