JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, BLLOK Rruga Pjeter Bogdani 3, Tirana

Per Qira 40 €

Karakteristikat

 • ID: REA2215
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 673 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 40 €
 • Cmimi/m2: 40€/ m2
 • Tualet: 4

Përshkrim

Ambienti komercial ndodhet në katin +1, të një prej projekteve më të reja që gjendet në zemër të Bllokut.

Ambienti organizohet në:
-sipërfaqe prej 565.5 m2 Neto "Open Space" dhe lartësi prej 4.8 m2;
-4 tualete;
-1 depo;
-2 hyrje kryesore.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: zyra, klinika, showroome, dyqane etj. dhe është i pajisur me sisteme qendrore aspirimi e kondicionimi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Alarm
 • Fire Door
 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • School

Prona të ngjashme