JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, TEK PRESIDENCA Rruga Ibrahim Rugova, Tirana

Per Qira 40 €

Karakteristikat

 • ID: REA2216
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 268.10 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: 40 €
 • Cmimi/m2: 40€/ m2
 • Tualet: 0

Përshkrim

Ambienti komercial ndodhet në katin +1 të një prej projekteve më të reja në zemër të kryeqytetit, që ofron standart të lartë për jetesë por dhe për të punuar.

Ambienti komercial me një sipërfaqe prej 268,10 m2 organizohet si "Open Space" që mund të përshtatet mjaft mirë sipas tipologjive të ndryshme të biznesit, pasi ka pamje nga rruga kryesore.
Vendodhja e tij gjendet shumë pranë zonave kryesore të kryeqytetit si: Blloku, sheshit "Nënë Tereza", qendrës, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Alarm
 • Fire Door
 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • School