Apartament me qira te Zogu i Zi ! , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2218
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te Zogu i Zi ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites e cila ka dalje ne verande , me pas kalohet te tre ambjentet e tjera dhe dy tualete . Apartamenti jepet me qera per banim si dhe per zyra . Eshte pjese e nje pallati te ri te ndertuar sipas standarteve bashkekohore i pozicionuar ne rruge kryesore . Vlera e publikuar eshte bruto ku jane te perfshira dhe taksat. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • Public Library