Apartament me qira ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,100 €

Karakteristikat

 • ID: REA2220
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 94 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,100 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qira ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura te cilesise premium te cilat e bejne teper komod . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila ofron standarte te larta dhe siguri 24hr .
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • School