JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, RRUGA E ELBASANIT Rruga e Elbasanit, Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2221
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 152 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: 1,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të me një sipërfaqe totale prej 151.54 m2, dhe organizohet në:

-2 dhoma gjumi,
-2 tualete,
-1 Ballkon,
-1 dhomë ndjenje së bashku me kuzhinën

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më luksoze të Tiranës, me pamje nga Liqeni Artificial.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • School
 • View to Lake

Prona të ngjashme