Apartament me qera ne afersi te Selites ! , Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2222
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 120 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Selites ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumiit dhe dy tualete t. Apartamenti eshte kati i fundit i nje vile 3-kate . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura cilesore te cilat e bejne te rehatshem . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • City Center
  • Hospital