Apartament për shitje 2+1 në Bllok ! , Tirana

Per Shitje 370,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2224
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 90 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 370,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti , Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore . Rezidenca ka pozicion shume optimal per te zhvilluar biznesin tuaj ne zonen e bllokut . Apartamenti ka orientim Jug-Lindje . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • Public Library