SHITET APARTAMENT 1+1, UNIVERS CITY Rruga Gryka e Kaçanikut, Tirana, Tirana

Shitur 680 €

Karakteristikat

  • ID: REA2233
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 71 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 680 €
  • Cmimi/m2: 680€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të e një prej komplekseve më dinjitoze të zonës siç është Univers City, e cila është qyteza më e re që po ndërtohet në Tiranë, vetëm 2 minuta larg nga qendra tregtare QTU dhe 10 minuta nga qendra e Tiranës.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70.59 m2 me organizim shumë të mirë dhe orientim nga Jug-Lindja. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, një dhomë gjumi e bollshme, tualet dhe një ballkon me pamje nga hyrja e objektit, pistat sportive dhe rruga e automjeteve.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • Shopping Center
  • Tennis Court

Vendodhja e prones