SHITET ZYRË 110 m2, PRANË GJYKATËS SË RRETHIT GJYQËSOR, TIRANË , Tirana

Per Shitje 2,800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2249
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,800 €
  • Cmimi/m2: 2800€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Zyra ka një sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe organizohet në 3 ambiente pune dhe 1 sallon lidhës. Projektimi i ambientit të zyrës, është i tillë që mund të organizohet dhe si "Open Space".
Ambienti gjendet në katin e 1-rë të pallatit me pamje nga rruga kryesore dhe nga lumi i lanës.
Pozicionimi i tij, në një zonë me qarkullim të lartë si dhe fasada e lartë e xhamit, e bëjnë atë shumë të përshtatshëm për zhvillimin e tipologjive të ndryshme të biznesit si psh: klinika dentare, studio avokatie, laboratore, zyra, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • School
  • View to River

Vendodhja e prones