SHITET TOKË 5000 m2, PRANË TEG-ut!! Lunder, Tirana

Per Shitje 120 €

Karakteristikat

  • ID: REA2262
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 5000 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 120 €
  • Cmimi/m2: 120€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Toka ka një sipërfaqe prej 5000 m2 dhe është ideale për ndërtimin e vilave, pasi gjendet në një nga zonat më të preferuara midis ajrit të pastër dhe gjelbërimit.
Pozicioni i saj gjeografik e bën atë lehtësisht të aksesueshëm me pjesën tjetër të qytetit.
Toka gjithashtu disponon dokumentacion të rregullt.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Tipare te zones

  • CountrySide
  • View to Mountain