Apartament 2+1 Luxury me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA2267
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 94 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament Luxury me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe veranda e cila ofron pamje piktoreske. Me pas nepermjet korridorit kalohet te dy dhomat e gjumit ku dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte i mobiluar me rifirnitura teper cilesore te cilat krijojne komoditet . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar me standarte te larta europiane e cila ofron siguri 24 hr dhe te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain