APARTAMENT 3+1 ME QIRA, TEK HILTON GARDEN Inn Hotel Hilton Garden Inn, Tirana

Dhene me qira 800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2275
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 3+1 me sipërfaqe totale 100m2, tek Hotel Hilton, Tiranë.

Apartamenti organizohet në:
-3 Dhoma Gjumi;
-1 Dhomë ndenje e bollshme së bashku me kuzhinën;
-2 Tualete;
-1 Ballkon;

Apartamenti jepet i mobiluar plotësisht dhe ofron dhe post parkimi me pagesë ekstra.
Apartamenti ndodhet në një nga ndërtimet më cilësore dhe ndër më të kërkuara të zonës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]