Zyre me qera te Kullat Binjake ! , Tirana

Per Qira 4,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2279
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 230 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 4,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera te Kullat Binjake ! Zyra ka siperfaqe 230 m2 , eshte open space , ka nje ambjent te ndare qe mund te perdoret si meeteng rooms ka dy tualete , fasade xhami , sistem aspirimi dhe kondicionimi multi split . Ne vleren e publikuar nuk jane te perfshira kostot e mirembajtjes .Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990