Apartament 3+1 me qira tek Nobis ! , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2281
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 140 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te Nobis ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas nepermjet korridorit kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualete . Apartamenti eshte i mobiluar me rifinitura cilesore te cilat e bejne teper komod ! Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi i cili eshte i ndertuar me standarte te larta dhe ofron siguri 24 hr .Eshte i pozicionuar ne nje zone e cila eshte e aksesushme me zonat kryesore te Tiranes , dhe afer me parkun e liqenit artificial . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School