Zyre me qera te Rruga e Kosovareve ! , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2282
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 100 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera te Rruga e Kosovareve ! Zyra ka siperfaqe 100 m2 , eshte kati i 2-te i nje pallati te ri i pozicionur ne rruge kryesore . Zyra eshte e organizuar ne tre ambjente , dy tualete dhe nje ballkon . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • School