SHITET/JEPET ME QIRA DUPLEX 3+1+3, PËRBALLË SPITALIT AMERIKAN 3 Rruga "Bedri Karapici", Tirana

Per Qira 650 €

Karakteristikat

  • ID: REA2283
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 160 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 650 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Duplexi shitet ose jepet me qira, dhe ndodhet përballë spitalit "Amerikan 3", me një sipërfaqe 160 m2, i cili organizohet në:

-3 Dhoma gjumi;
-3 Tualete;
-2 Ballkone;
-1 Sallon tepër të bollshëm, i cili vjen së bashku me këndin e kuzhinës dhe një depo për ushqimet.

Duplexi është i investuar totalisht, komod, ka planimetri të rregullt dhe shumë të shfrytezueshme, gjë që e bën atë ideal për familje me shumë pjesëtarë.
Duplexi ndodhet në katin e 1-rë të banimit në një prej komplekseve më të mëdha dhe cilësore të zonës, me të gjitha facillitetet e nevojshme dhe me siguri të lartë.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones