Shitet apartament 1+1 përballë Delijorgjit Rruga Irfan Tomini, Tirana

Per Shitje 75,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2285
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 60 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 75,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartamenti me sipërfaqe totale 60 m2 i cili organizohet në 1 dhomë gjumi dhe 1 sallon ndenje së bashku me kuzhinën.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit të një pallati ekzistues.
Apartamenti është i shtruar me parket dhe i restauruar së fundmi.
Apartamenti shitet bosh.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Vendodhja e apartamentit është përballë Delijorgjit,prane Urës së Nisharakut, në një nga zonat më të kërkuara .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme