SHITET APARTAMENT 3+1, LION PARK, RR. ELBASANIT Rruga e Elbasanit, Tirana

Per Shitje 3,300 €

Karakteristikat

 • ID: REA2288
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 260 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 3,300 €
 • Cmimi/m2: 3300€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

Shitet super apartament tek "Lion Park", me siperfaqe totale 259.59 m². Apartamenti eshte i organizuar ne:

1 ambjent ndenje dhe kuzhine se bashku;
3 dhoma gjumi,
3 tualete,
2 ambjente garderobe,
2 lavanteri,
depo,
ballkon qe rrethon te gjithe dhomat e apartamentit.

Apartament ndodhet ne katin e 9-te te banimit me nje super pamje nga Parku i Tiranes.
I gjithe apartamenti eshte i mireorganizuar nga planimetria dhe i menduar me detaje per privatesine e personave qe do te jetojne ne kete apartamet. Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri cilesor i pozicionuar ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • School

Prona të ngjashme