Apartament ne shitje ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Shitje 155,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2292
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 64 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 155,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje ne afersi te TEG ! Apartamenti ka siperfaqe 64.11m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre teper komode . Apartamenti eshte i dhene aktualisht me qera per nj afat tre vjecar . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar me standarte te larta bashkekohore e cila ofron siguri 24 hr dhe te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Public Library