SHITET/JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, BULEVARDI ZOGU I BULEVARDI ZOGU I, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA2304
 • Lloji i Prones: Bar / Restaurant
 • Sipërfaqja:: 800 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 5

Përshkrim

Ambienti Komercial gjendet në zemër të qyetit, buzë bulevardit "Zogu I" vetëm 50m larg sheshit "Skënderbeu" në 3 kate, organizohet në këto sipërfaqe:
-Kati -1:360 m2, e cila shërben si magazinë; galeri, etj.
-Kati 1: 300m2 sipërfaqe e brendshme dhe 140 m2 oborr.

Kjo mund të jetë një mundësi shumë e mirë për investim, pasi të dyja ambientet janë dhënë me qira dhe kanë punë të ngritur.

Përveç vendodhjes së saj shumë të aksesueshme dhe të favorshme, ambienti është pjesë e një njësie komerciale të përbërë prej 3 katesh (kati 2,3 dhe 4) të cilat janë të gjitha në shitje dhe mund të përdoren për një qëllim të përbashkët ose jo.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Historic area
 • Hospital
 • Public Library
 • School