Jepet me qira ambient 460 m2 pranë 21 Dhjetorit rruga "Ndre Mjeda", Tirana

Per Qira 10 €

Karakteristikat

  • ID: REA2309
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 468 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 10 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira ambient kompercial me siperfaqe 460m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati te perfunduar. Ambienti ndodhet ne pozicion corner dhe me nje shikueshmeri te plote nga rruga. Ambienti eshte i gjithi me fasade xhami dhe e punuar me gips. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat qe po merr zhvillim ne ndertim dhe me nje qarkullime te larte.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones