SHITET APARTAMENT 3+1+2, PRANË TEG-UT Sauk, Tirana

Per Shitje 380,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2324
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 165 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 380,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2, pranë TEG-ut në një nga rezidencat më të preferuara të zonës.
Apartamenti ndodhet në katin 1, me një sipërfaqe totale prej 165m2, e cila organizohet në:

-125 m2 sipërfaqe e brendshme;
-3 dhoma gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e kuzhinës;
-2 tualete;
-1 verandë 40 m2;
-depo;
-parkim të garantuar.

Apartamenti ka një orientim Jug-Lindje-Perëndim.
Apartamenti jepet i investuar, me oxhak funksional bashkëkohor si dhe kondicionim extra, komod për të gjitha stinët e vitit.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • CountrySide