Shitet godinë biznesi me 5 kate tek Porto Lalëzi Gjiri Lalzit, Durrës

Per Shitje 1,600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2325
  • Lloji i Prones: Building
  • Sipërfaqja:: 1500 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,600 €
  • Cmimi/m2: 1600€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet godine Biznesi me 5 kate ne kompleksin Porto Lalëzi. Me një vendodhje perfekte ne nje nga zonat me te frekuentuara nga turistet e huaj dhe vendas, kompleksi Porto Lalezi ofron qetesi dhe relaks buze detit vetem 30 min larg kryeqytetit.

Objekti eshte nje investim i mire dhe ne fushen e hotelerise, sherbimit, duke qene se eshte pjese e nje kompleksi shume prestigjoz.

Objekti organizohet ne:

1.kati -1 i nderteses ka nje siperfaqe 200m2 me mundesi per 5 poste parkimi.
2.kati 0 ka nje siperfaqe 218.86m2 total banim dhe 87.4 siperfaqe Verande
3.kati 1 ka siperfaqe 266.25m2 per apartamente
4. kati 2 ka siperfaqe 267.69m2 per apartamente dhe 28.5 m2 verande
5.kati 3 ka siperfaqe 251.98m2 per apartamente dhe 15.7 m2 verande
6.kati 4 ka siperfaqe 169.54m2 per apartamente dhe 55.7m2 verande

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea

Vendodhja e prones