Objekt biznesi per qira rruga e Durrësit "Blloku Ambasadave"rruga Durrsit, Tirana

Per Qira 2,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2326
 • Lloji i Prones: Building
 • Sipërfaqja:: 240 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 2,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

OBJEKT PER ZYRA/KLINIKE TE RRUGA E DURRESIT!

Jepet me qira objekti per zyra tek rruga e Durresit prane Hotel Colosseo. Zyra ka siperfaqe 240 m2 neto, organizohet ne 3 kate qe lidhen me shkalle nga brenda.
Ndahet ne 2 ambjente Open Space, 3 tualete dhe 1 depo. Godina eshte ideale per laborator dentar, klinike mjekesore, zyra te profileve te ndryshme, qender estetike etj.

Godina ka lokacion mjaft te favorshem, investim cilesor, ofron akses te mire te rruges kryesore si dhe privatesi dhe monitorim nga kamerat 24h.
Objekti ka nje vendodhje strategjike shume prane qendres se Kryeqytetit dhe nje aksesim shume te mir dhe gjithashtu ka objekte te rendesis se larte prane.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Vendodhja e prones