Ambjent komercial me qira, në Fresk rruga Thesari, Tirana

Per Qira 300 €

Karakteristikat

  • ID: REA2337
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 78 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambjent Komercial me vendodhje në Fresk , rruga "Thesari".
Ambjenti ndodhet në katin 0 dhe është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.
Ka një hapësirë prej 78m/2 neto , me hipotekë dhe planimetri te rregullt .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme