Ambjent komercial ne shitje , në hyrje të Freskut Fresku, Tirana

Per Shitje 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2341
  • Lloji i Prones: Multipurpose space
  • Sipërfaqja:: 830 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:For refurbishment
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 1000€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambjent komercial në shitje i cili ka një sipërfaqe prej 750 m2 neto.
Ambjenti ndodhet në katin 0 të një pallati egzistues dhe disponon dokumentacion.
Mund të përdoret per tipologji të ndryshme si supermarket , palestër, etj.

Cmimi është i negociushem .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]