Apartament për shitje 3+1, në Bllok Rruga Perlat Rexhepi, Tirana

Shitur 2,050 €

Karakteristikat

  • ID: REA2342
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 179 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,050 €
  • Cmimi/m2: 2050€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet për shitje apartament 3+1, në Bllok.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 179.3 m2 bruto dhe organizohet në 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 1 ballkon.
Vendodhja e apartamentit është në një nga zonat më të mira të kryeqytetit, vetëm 2 min larg nga ajri i pastër që ofron Liqeni Artificial i Tiranës dhe 3 min nga sheshi "Nënë Tereza".

Orientimi i apartamentit është Jug-Lindje,me pamje fantastike nga Liqeni Artificial i Tiranës.

Apartamenti është i përshtatshëm për tu ndarë në 2 apartamente.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • City Center
  • School