Zyre me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 5,900 €

Karakteristikat

  • ID: REA2343
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 350 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 5,900 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne Bllok . Zyra ka siperfaqe 350 m2 , eshte e organizuar ne kater ambjente , dy tualete , dhe nje verande .
Zyra eshte pjese e nje qendre biznesi e cila ofron standarte te larta dhe siguri 24 hr . Zyra ka ndricim natyral dhe orientim Jug-Lindje .

Zyra jepet me qera e pamobiluar .

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • Shopping Center
  • Hospital