Garzoniere për shitje, tek rruga e Dibrës Rruga e Dibres, Tirana

Per Shitje 1,350 €

Karakteristikat

 • ID: REA2346
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 61 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,350 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet garsoniere me një sipërfaqe totale prej 61.25m2 tek rruga e Dibrës, në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës.
Garsonierja gjendet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në një dhomë gjumi, një ambient ndenje me një kënd kuzhine të vogël si dhe një tualet.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme