APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE, TEK REZIDENCA "MAREA" Qerret, Kavajë

Per Shitje 185,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2374
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 185,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet për shitje apartament 2+1 në Qerret, pranë rezidencës "Marea".

Apartamenti ndodhet në katin e parë të një vile 3 katëshe, me hyrje të personalizuar nga pjesa tjetër e vilës.
Apartamenti me një sipërfaqe ambienti prej 100 m2 dhe sipërfaqe oborri orej 180 m2, organizohet në:

-2 dhoma gjumi;
-1 tualet;
-1 dhomë ndenje së bashku me ambientin e gatimit;

Apartamenti ndodhet në një nga rezidencat buzë detit, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, me shërbim mirëmbajtje dhe sigurie 24/7.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]