Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Shallvaret Rruga "Reshit Çollaku", Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2376
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 135 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Shallvaret. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 165m2, i cili organizohet në:

-2 dhoma gjumi,
-1 dhome ndenje,
-2 tualete,
-1 ballkon te bollshem.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati, ne nje nga zonat me te aksesueshme ne kryeqytet.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme