LOKAL ME QIRA TEK SHALLVARET Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Dhene me qira 1,100 €

Karakteristikat

  • ID: REA2386
  • Lloji i Prones: Bar / Restaurant
  • Sipërfaqja:: 120 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,100 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira ambient lokali, kati 0 i cili gjendet i pozicionuar midis "Shallvareve" dhe "Myslym Shyrit".

Ambienti në një sipërfaqe totale prej 120 m2, organizohet nga pjesa e brendshme, banaku, 1 tualet dhe verandë me hapësirë të vogël jashtë lokalit.
Ambienti jepet i mobiluar me të gjitha mjetet e nevojshme, në mënyrë bashkëkohore dhe me klientelë të ngritur, gati për punë.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]