TOKË PËR SHITJE 11500 m2, NË PETRELË Petrele, Tirana

Per Shitje 40 €

Karakteristikat

  • ID: REA2412
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 11500 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 40 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet për shitje tokë në Petrelë, me një sipërfaqe prej 11500 m2.

Toka ka një vendodhje perfekte shumë pranë Tiranës.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe vjen me çmimin për 40 euro m2.

Për më shumë informacion kontaktoni në nr: 0684073990 ose në email: [email protected]