BLLOK APARTAMENTESH NË SHITJE, PËR AIR BNB, TEK SHALLVARET Shallvaret, Tirana

Per Shitje 1,300 €

Karakteristikat

 • ID: REA2420
 • Lloji i Prones: Apartment Block
 • Sipërfaqja:: 360 m2
 • Dhoma: 5
 • Statusi:In project
 • Cmimi: 1,300 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 5

Përshkrim

Shitet bllok apartamentesh i përbërë nga 5 apartamente 1+1, të përshtatura për "AIR BNB" ose "Booking.com".
Apartamentet gjenden ne 3 katet e fundit të një pallati, dhe janë të veçuara nga pjesa tjetër e pallatit. Secili apartament ka dhomën e gjumit; tualetin; kuzhinën dhe dhomën e ndenjes.

Kjo njësi shitet me një çmim shumë preferencial, së bashku me planin e projektit gati për rikonstruksion.
Gjithashtu njësia përbën një mundësi shumë të mirë për investim, pasi është llogaritur që të ketë fitim mujor rreth 9000 EUR dhe kthim investimi për 5 vite.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • School