ZYRË PËR QIRA, PRANË SHESHIT WILLSON Sheshi Willson, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2421
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Refurbished
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet zyrë me qira, pranë sheshit Willson.

Ambienti ndodhet në katin e 6-të të një pallati të sapo rikonstruktuar me ashensor. Ambienti organizohet në 2 ambiente pune, 2 tualete, 1 kënd kuzhine, dhe 1 ballkon.
GJithashtu ambienti ka akses në tarracë nëpërmjet shkallëve të ballkonit.

Vendodhja e ambientit është mjaft i favorshëm, pasi ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të kryeqytetit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]