AMBJENT KOMERCIAL PËR QIRA, TE SHALLVARET PRANË TAJVANIT IBRAHIM RUGOVA, Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2423
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 130 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet zyrë me qira, pranë Tajvanit .

Ambienti ndodhet në katin e 1-rë të një pallati ekzistues. Ambienti organizohet në 4 ambiente pune, 2 tualete dhe 1 ballkon.
GJithashtu ambienti ka akses në rrugën kryesore .

Mjaft i përshtashëm për aktivitete biznesi si klinika ,qëndër kursesh ,zyra etj .

Vendodhja e ambientit është mjaft i favorshëm, pasi ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të kryeqytetit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones