HOTEL ME 4 YJE PËR QIRA, TEK "LUNGO MARE" VLORË Rruga Shyqyri Ali Merka, Vlorë, Orikum

Per Qira 15,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2424
  • Lloji i Prones: Hotel
  • Sipërfaqja:: 2000 m2
  • Dhoma: 20
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 15,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 20

Përshkrim

Jepet me qira hotel tek Lungo Mare, në Vlorë.

Hoteli ka një sipërfaqe prej 2000 m2 dhe është i organizuar me 20 dhoma gjumi, të arreduara me tepër finesë dhe sipas trendeve bashkëkohore. Gjithashtu hoteli ka të përfshirë restorantin, qendrën e SPA-së, pishinën e brendshme, hamamin si dhe sauna.
Hoteli ka një pozicion shumë të favorshëm, buzë Lungo mares me pamje nga deti, gjë që e bën atë edhe më tërheqës për klientët.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea