Jepet me qira apartament 3+1 tek Farmacia 10 Farmacia 10, Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

  • ID: REA2426
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 124 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1 tek Farmacia 10.

Siperfaqa e apartamentit eshte 106m2 neto dhe ndodhet ne katin e 8 orientim Jug-lindje-perendim. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 kuzhine se bashku me ambientin e pritjes, 3 dhoma gjumi te cilat kan ndricim natyral dhe dalje ne nje verande super te bukur me nje siperfaqe verande 288m2 e cila ka nje super pamje te gjith qytetit te Tiranes, gjithashtu ka dhe 2 tualete. A

partamenti eshte pjese e nje super kompleksi ne ndertim teper cilesor dhe ne nje pike strategjike te qytetit, gjithashtu ne kompleks ka market, bar kafe, farmaci, spitale etj,cdo gje qe duhet per nje banim ne komunitet.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme