Jepet me qira ambient te farmacia 10 Farmacia 10, Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2427
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 143 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira ambient tek Farmacia 10. Ambienti ka nje siperfaqe prej 142.5m2, ambjenti ka pamje nga rruga kryesore qe mund te sherbeje per klinike, per laborator etj. Ambjenti ka dhe nje lartesi qe shkon 3.85cm gje e cila mundeson nje hapsire te mjaftueshme per ushtrimin e aktivitetit ne fushen e mjeksise duke qene qe prane prones eshte dhe Spitali Nen Tereza.
Ambjenti eshte pjese e nje super kompleksi i ndertuar me shume cilesi dhe shume investime.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme