Ambjent komercial në shitje, Astir , Tirana

Per Shitje 1,600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2442
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 300 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,600 €
  • Cmimi/m2: 1600€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambjent komercial në shitje, në zonën e Astirit

Ambjenti ka një sipërfaqe prej 300 m2 total, e cila ndahet në 100 m2 kati 0 dhe 200 m2 kati -1.
I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Ambienti ndodhet në një prej zonave më të kërkuara të Tiranës .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]