AMBIENT BIZNESI ME QIRA, PRANË BLV. ZOGU I BULEVARDI ZOGU I, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2443
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 114 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira ambient biznesi, në qendër pranë Blv. Zogu I.
Ambienti pozicionohet në katin e 4-të të ndërtese biznesi me ashensor dhe mirëmbajtje mjaft të mirë.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 113.6 m2 dhe organizohet në 3 ambiente pune, 1 ambient "OPEN SPACE", pozicion për recepsion, 1 kënd kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ambienti është buzë rrugës kryesore gjë që e bën akoma më të preferuar për bizneset për vizibilitetin dhe facillitetet e shumta që zona ofron.

Me vendodhje vetëm 1 min larg qendrës së Tiranës, ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, zyra, shërbime etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School